Pogamut Cup

Zábava ve škole i mimo školu, akce, pití...
tomas.kuhr
Vyučující
Příspěvky: 21
Registrován: 7. Březen 2011, 14:55
Typ studia: Doktorský
Obor: Informatika
Gender: None specified

Pogamut Cup

Nepřečtený příspěvekod tomas.kuhr » 1. Březen 2013, 19:15

Doktorand z MatFyzu Michal Bída mě kontaktoval s prosbou o rozšíření informací o soutěži Pogamut Cup, kterou tamní studenti pořádají. Více informací získáte na webu http://www.pogamutcup.com/.

Citace původního emailu:
Zdravim Vas!

Jsem doktorand z matfyzu a chtel bych Vas pozadat o pomoc v nasledujici veci. Matfyz letos vyhlasuje informatickou soutez Pogamut Cup 2013 (http://www.pogamutcup.com/) pro studenty VS a chteli bychom oslovit i studenty na Vasi fakulte. V soutezi jde o naprogramovani chytre umele inteligence pro panacka, ktery potom hraje pocitacovou hru Unreal Tournament 2004. Bohuzel nevim koho v teto veci u Vas oslovit a tak bych se chtel zeptat, jestli nevite o nejakem vyucujicim, koho by to na Vasi fakulte mohlo zajimat a kdo by nam mohl/byl ochoten s propagaci trochu pomoct. Co se tyce formy propagace, tak to muze byt od zaslani nejakeho plakatu, ktery se vylepi nekde na nastenku az po to, ze bychom prijeli s nasi platformou (na ktere soutez bezi) a tu bychom predstavili na nejake vhodne prednasce nebo seminari, kam by se to tematicky hodilo (umela inteligence, robotika, programovani, java...)... Diky za pomoc! (a omlouvam se za spam)

S pozdravem,
Michal Bida

tomas.kuhr
Vyučující
Příspěvky: 21
Registrován: 7. Březen 2011, 14:55
Typ studia: Doktorský
Obor: Informatika
Gender: None specified

Re: Pogamut Cup

Nepřečtený příspěvekod tomas.kuhr » 4. Únor 2014, 09:53

Opět tu máme nabídku zúčastnit se této akce. Pokud by byl zájem, dejte vědět a můžeme s tím něco provést...

Citace z emailu od organizátorů:

Matfyz letos již potřetí pořádá Pogamut Cup (http://www.pogamutcup.com) - programátorskou soutěž o hodnotné ceny pro studenty se zájmem o informatiku na SŠ a VŠ.
Soutěž spočívá v naprogramování nejlepší umělé inteligence schopné hrát hru Unreal Tournament 2004 pomocí Java platformy Pogamut, která je volně ke stažení.
Finále turnaje proběhne na Festivalu Fantazie v Chotěboři před početným publikem složeným převážně z mladých lidí - úspěch vašich studentů tak může být i propagací vaší školy před veřejností.

Mohli jste se o nás dozvědět mimo jiné v rámci vysílání ČRo pořadu Leonardo: http://www.mff.cuni.cz/verejnost/konalo ... 1-pogamut/

V rámci propagace turnaje a umělé inteligence obecně bychom vám rádi nabídli prezentaci platformy Pogamut u vás na škole.
Nabízíme čtyři možné úrovně :

  1. Zašleme Vám PDF soubor s A4 plakátem o soutěži, které lze vytisknout a vyvěsit na nějaké relevantní místo u Vás na škole. Můžeme vám také zaslat kvalitně vytištěný plakát poštou.
    Případně si můžete plakát stáhnou zde (https://sites.google.com/a/pogamutcup.c ... ects=0&d=1).
  2. Zašleme propagační video / slajdy / text, co říct k PogamutCupu a Vy či jiný vyučující je může odprezentovat na nějaké vhodné hodině (v rozsahu 5 - 10 minut).
  3. Přijedeme k Vám a uděláme přednášku o Pogamut Cupu a vývoji virtuálních postav v rámci nějaké Vaší hodiny či Vašeho semináře (v rozsahu 30 - 90 minut, dle vašich možností).
  4. Přijedeme k Vám a uděláme ~ 3 hod. ~ praktický workshop, kde bychom pomohli s instalací platformy a prvními kroky. Zájemci by si tak mohli vyzkoušet naprogramovat vlastního jednoduchého bota pomocí Pogamutu.
    Toto je organizačně nejnáročnější, protože se na počítače musí nainstalovat Unreal + Pogamut. Alternativa počítačů jsou notebooky studentů, kde by si studenti dopředu obstarali hru UT2004 a my bychom se na místě postarali o zbytek.


Vrátit se na “Zábava”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 1 host