Manual pro ukonceni studia

Vše kolem studia oboru Informatika
Petr Osicka
Vyučující

Manual pro ukonceni studia

Nepřečtený příspěvekod Petr Osicka » 25. Září 2012, 13:53

Zdar, rikal jsem si, ze sem dam navod pro ukoncovani studia. Je to vytah ze studijniho radu + nejake info od Smolove a ze studijniho. Odpovida tomu, jak ukonceni probehlo v mem pripade.

Manual pro ukonceni Ph.D. studia (uspesna verze)
---------------------------------
1. Statni doktorska zkouska
- prihlaska = dopis dekanovi. Neco jako:

Vazeny pane dekane,
hlasim se ke statni doktorske zkousce z oboru informatika. Splnil jsem vsechny studijni povinnosti ulozene mym individualnim studijnim planem. Mym skolitelem je ....

- k prihlasce je potreba pridat jako prilohu vyjadreni skolitele.
- prihlaska se dava na studijni

2. Disertace

- Disertace obsahuje v uvodu prohlaseni o dusevnim vlastnictvi a autorskych pravech
Moje formulace:

"Hereby I declare that the thesis is my original work.

Some parts of this thesis are based on outcomes of joint scientific work with
Radim Belohlavek (Sections 2.1. to 2.4, and Chapter 3);
and Radime Belohlavek and Vilem Vychodil (Chapter 4). All authors have even share
in the results and findings contained in the respective parts."

- Musi byt prilozen autoreferat, ktery obsahuje
-- strucny obsah, seznam publikovanych praci + citace, stejny jazyk jako prace,
-- jednostrankovy abstrakt
-- strucny cesky souhrn prace
-- uvodni strana (ne titulni!) se jmeny a adresami oponentu (pokud jsou zname), jmenem prace, jmenem studenta, a informaci o vystaveni prace. Napr.

"The thesis, its reviews, and place and date of the thesis defense will be exposed at the Office for Studies of the Faculty of Science of Palacky University, Olomouc"

-- osobne jsem autoreferat vyrobil smazanim dukazu a pomocnych tvrzeni z disertace, vypustenim preliminaries a zkracenim textu.
-- prihlaska k obhajobe + prohlaseni skolitele podobne jako u statni doktorske zkousky

- na studijni se odevzdava 15 ks autoreferatu, pocet oponentu + 1 kusu disertace,
prihlaska a vyjadreni skolitele.

- disertace se take musi odevzdat do STAGU, postup je podobny jako u diplomek.

Manual pro ukonceni Ph.D. studia (neuspesna verze)
-----------------------------------------------------------------
- prijit do vyuky, n-krat se predstavit (n > 5), pocmarat ruznobarvnymi fixami promitaci platno, vse v alespon dvou iteracich
- vickrat se neukazat

Vrátit se na “Informatika”