MobilCredit

Diskuze o všem možném i nemožném... Co nemá vlastní sekci, patří sem
Poody
Nový člen
Typ studia: Bakalářský
Obor: Informatika
Ročník: 1
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

MobilCredit

Nepřečtený příspěvekod Poody » 26. Listopad 2013, 14:26

Zdravim.

Na dnu otevřených dveří nás lákali na možnost objednávání jídel z menzy přes mobil a já na začátku roku na webech menz nic nenašel, ani sem po tom nepátral v domnění, že jsem se spletl, ale včera jsem zahlédl letáček s odkazem na aplikaci pro androidy. Takže se jako uživatel Windows Phone ptám, jesli je ta možnost dostupná i pro mně.
Ptám se tady, protože na ten android to stejně psal někdo z vás :D
Why do all Java developers wear glasses?
They can't C#.

radeczek
Mírně pokročilý
Typ studia: Magisterský
Kontaktovat uživatele:

Re: MobilCredit

Nepřečtený příspěvekod radeczek » 26. Listopad 2013, 15:04

Na Android to psal novalu. Pokud vím, tak pro jiné platformy ještě nic nativního není.

novalu
Návštěvník
Ročník: 2
Kontaktovat uživatele:

Nepřečtený příspěvekod novalu » 26. Listopad 2013, 17:27

Haha, jo, to jsem vyvíjel já. Zajímavý postřeh, že to asi byl někdo od „nás“ :D . Zrovna od minulého týdne je MobilKredit dostupný na App Store pro iOS. Tato i další platformy ale nejsou v mé režii a vzhledem k tomu, jak dopadla aplikace pro iOS (takový UX fail) bych se divil kdyby se výrobce IS rozhodl pro vývoj na další platformu. Navíc na WP, který je teď v docela minoritním zastoupení :/

Docela se divím, že o tom někdo na DOD mluvil – vzhledem k právě k tomu, že menza ani CVT to nijak nepropaguje (ty samolepky jsem v menze lepil sám). To jsi slyšel na nějaké té obecné přednášce o PřF nebo na katedře? :)
no-va-luuuuuuuuu

Máš paráče? http://www.youtube.com/watch?v=enA7qg72Pv4

Poody
Nový člen
Typ studia: Bakalářský
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Nepřečtený příspěvekod Poody » 27. Listopad 2013, 12:20

Bylo to před rokem, dvě přednášky tuším + nějaký "seminář", takže asi někde tam, nebo sem si to prostě vymyslel :D
Ale přihodil sem si k VS aji věci na vývoj pro WP, takže za pár let třeba si i něco z mobilu objednám (kromě webu) :D
Why do all Java developers wear glasses?
They can't C#.

radeczek
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Nepřečtený příspěvekod radeczek » 28. Listopad 2013, 07:53

Ty krásoo.. tak jsem to včera zkusil na mém jediném jablečném zařízení - iPod Touch 3rd gen.... Proč má aplikace 25MB to vážně nevím (vs. 650k na android). UI je opravdu na iOS strašné - vůbec se nepoužívá nativních komponent, spíš to vypadá jako optimalizovaná webová stránka. Ještě nemám heslo tak jsem se moc dál nedostal, ale stránka "O aplikaci" je fakt úžasná - velký obrázek nahoře, pak nějaký text, ikonky firem a tlačítko nahlásit chybu - myslel jsem, že tam ještě něco bude, tak jsem roloval dolů a ejhle - textbox s textem měl povolené rolování, tak roloval ten a ne stránka. Tak jsem si říkal, nahlásím chybu a BUM, tlačítko nahlásit chybu nedělá nic - EPIC FAIL!

novalu
Návštěvník
Ročník: 2
Kontaktovat uživatele:

Nepřečtený příspěvekod novalu » 28. Listopad 2013, 11:51

Jojo, díky za podporu, je to hrozný. Horší vývojáře zvolit nemohli. A to ještě nevíš, že to funguje jenom na VŠB, ostatní školy si musí dokoupit nějakou licenci (takže pokud chceš napiš na SKM). Neptej se mě proč, já s tím nemám nic moc společného. Štve mě, že zabili aplikaci, která je na Androidu docela populární, ale nic s tím neudělám :)
no-va-luuuuuuuuu

Máš paráče? http://www.youtube.com/watch?v=enA7qg72Pv4

Vrátit se na “Volná diskuze”