Zapocet, Skuska

Paralelní programování
Enerccio
Mírně pokročilý
Typ studia: Bakalářský
Obor: Aplikovaná informatika
Ročník: 2

Zapocet, Skuska

Nepřečtený příspěvekod Enerccio » 21. Květen 2013, 14:32

Takze, mam za sebou skusku z PARA tak kedze tu nie je vlakno na pridavanie dojmov tak nejake vytvorim.

Zapocet: So zapoctom to bolo divne. Najprv bolo treba ziskat velke pocty bodov z malo bodovych uloh, takze ich na kazdu hodinu bolo velke mnozstvo, naco cviciaci Mgr. Lastovicka neskusal a hodiny sa vliekli a la siete (to bolo hodne priserne). Potom sa preslo na posielanie uloh mailom, coz bolo lepsie ale zase sa nestihalo, tak nakoniec sa davala uloha len jedna za velky pocet bodov, coz bolo ale imho velmi jednoduche takze snad neexistoval nikto kto nedal zapocet a chcel.

Skuska: Doktor Outrata ma asi 4 varianty testov, ktore sa opakuju, dostanes 1 a mas hodinu na vypracovanie 4 otazok. Potom si kazdeho osobne pozyva na pohovor kde sa test rozoberie co bolo zle a co dobre a dostanes znamku. Osobne si myslim ze hodnotil velmi prikro, pretoze ludia co boli predomnou uz za jednu spatnu ulohu dostavali C a tak. Mna sa to (samozrejme :D) netykalo, mal som vsetko dobre, dokonca ulohu 3 este lepsie nez ocakaval takze som skoncil s Ackom. Cize imho pohoda.
LISP - Love IS Parenthesis

firzen
Mírně pokročilý
Typ studia: Bakalářský
Obor: Aplikovaná informatika
Ročník: 3
Místo/Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapocet, Skuska

Nepřečtený příspěvekod firzen » 28. Květen 2013, 13:48

Tak se taky připojím s hodnocením tohoto předmětu. :-)
Předmět pro mě byl výzvou, protože jsem neměl prakticky žádné zkušenosti s paralelními programy, a proto jsem se to chtěl naučit.

U zápočtu jsem se ze začátku celkem zapotil, protože hodně lidí už mělo předchozí zkušenosti, které jsem já neměl. Ale pak postupěm času jsem snižoval náskok, až jsem se nakonec bodově vypracoval k nejlepším, a zápočet jsem získal.

Na zkoušku jsem se moc nepřipravoval. Vůbec se mi do toho nechtělo, a spíš jsem sledoval Futuramu.. Připravoval jsem se asi 2 dny, ale z toho jen jeden opravdu intenzivně. Navíc následké hodnocení doktora Outraty bylo opravdu dost přísné, takže jsem vyvázl z Ečkem.

Celkově však musím říct, že mi předmět dal opravdu velmi dobré znalosti paralelního programování, které jsem hned uplatnil v ročníkovém projektu, a taky v Javě 2.
Narodil ses jako originál, tak neumírej jako kopie.

Vrátit se na “KMI/PARA”